Asztalitenisz siker a Diákolimpián

A tavalyi évhez hasonlóan, idén is Kiskunfélegyháza adott otthont az Asztalitenisz Diákolimpia Országos Döntőjének. Az április 21-e és 23-a között megrendezett eseményen az összes korosztály (az I.,II.,III.,IV.,V.,és VI. korcsoport) legjobb iskolás asztaliteniszezői mérhették össze tudásukat. Iskolánk tanulója, Vass Borbála (4.c) az I-II. korcsoport „A” kategóriájában (igazolt versenyzők) jutott a döntőbe a városi, majd a megyei forduló győzteseként.
Bori a selejtező mérkőzések után csoportelsőként menetelt tovább a 8-as főtáblára, ahol egyenes kieséses rendszerben folytatódott a verseny. Mivel Bori az országos ranglistán a 3. helyen áll jelenleg, kiemeltként az első körben nem kellett játszania. A második körben egy szintén magyar válogatott kerettag kislánytól szenvedett fájó vereséget. A harmadik helyért játszott meccset aztán sikerült megnyernie, így bronzérmet akaszthattak a nyakába.
...lap tetejére