Legkedvesebb nyári élményem- rajzpályázat
Iskolánk az idei tanév elején is meghirdette az alsó tagozatos tanulók számára a sokéves hagyománnyal bíró „ Legkedvesebb nyári élményem” című rajzpályázatot. Nagy örömünkre szolgált, hogy sok szép élménnyel gazdagodtak kis tanítványaink a nyári szünidő folyamán. Ezen élmények közül ki-ki a számára legkedvesebbet jelenítette meg különféle rajzeszközök segítségével. A ceruza, festék, filctoll és zsírkréta által megelevenedő több, mint…

